AA1.png
הרצאה
אושר 360 מעלות
בנושא פסיכולוגיה חיובית

בעולם המהיר בו אנו חיים ובמציאות האקראית והמאתגרת, נושא האושר והרווחה האישית הוא משמעותי ולכולנו, ל כ ו ל נ ו יש מקום ואף מומלץ להציץ ולטעום מתכני הפסיכולוגיה החיובית למען ההתפתחות האישית שלנו.
מטרת ההרצאה לעורר את ליבם ולהאיר את דרכם של המשתתפים לצאת או להמשיך במסע התפתחות.
ההרצאה עוזרת לקדם תחושות של אושר, הגשמה עצמית, סיפוק ומשמעות במטרה ליצור שינוי אישי וחברתי. כאשר נמסרת בארגונים ולאחר מכן כשהתכנים מיושמים, אני מוצאת כי ההרצאה מסייעת להגביר פרודוקטיביות, מוטיבציה, חיוביות וגיבוש במקום העבודה – מה שעוזר בסופו של דבר להשיג ביצועים ותוצאות מיטביות.
כל ההרצאות מבוססות על מחקרים מדעיים אשר נותנים גושפנקא להצלחתה של "שפת הפסיכולוגיה החיובית", בנוסף שזורים סיפורים אישיים מעוררי השראה ובעיקר בהבנה שיישום הכלים בחיינו ירחיב את רמות האושר שלנו ואת תחושת הרווחה הכללית.
כמעט כולם חווים סיפורי חיים מרתקים, מתמודדים עם קשיים ואתגרים זהים, ויחד גם חולקים ציפיות ומשאלות דומות. דבר זה גרם לי להבין כי 'אנשים הם אנשים הם אנשים'. המהות האנושית זהה ומתוך כך לחלומות ולתשוקות שלנו, מכנה משותף.
במפגשים אנחנו עובדים לקראת שגשוג אישי של כל משתתף בסביבות חייו השונות– עם עצמו, בבית – במערכת זוגית ו/ או עם ילדים, בעבודה, בתחביבים. 
בין אם זו קבוצה פרטית או ארגון, הרכב הקבוצה משמעותי ביותר, ואף יכול להשפיע רבות על התהליך האישי והקבוצתי כאחד. אוסף האנשים שמתקבץ יחדיו להרצאה יחידנית או לתהליך הופך למעין כור היתוך שמשתף ביישומיו ואתגריו, מביא דוגמאות אישיות ומקצועיות וכך גם תורם לתחושת גיבוש ואחדות. יחד כולם מטפסים מדרגה מדרגה לעבר הרחבת הראייה הפיזית והמטאפיזית ובכך לעליה ברווחה הנפשית.

Glitters
 
DI6A3480.jpg
להזמנת הרצאה מלאו פרטים כאן

תודה! ההודעה נשלחה

About me

Glitters

שמי עדי פלד, פסיכולוגית אירגונית, עורכת דין ומרצה בכירה לפסיכולוגיה חיובית במרכז הבינתחומי בהרצליה. 
במהלך השנים הפכתי את תשוקתי העזה להרצות למקצוע. ערכתי אלפי הרצאות מול מגוון עצום של קהלים משלל רקעים שונים.
כיום אני ממשיכה להעביר הרצאות פרטיות לקבוצות ולארגונים ומאוד אוהבת לקחת איתי קבוצות למסע התפתחות רגשית דרך שינוי תפישתי, למען שגשוג אישי של האינדיבידואל והקבוצה.

 

 

שלום יקירתי, זהו, סיימתי את הקורס ואת הפכת דרכו ליקרה לי, אז מותר לי לקרוא לך כך, ברשותך כמובן :) עדי רציתי להגיד לך המון המון תודה! ושנהנתי כל כך לשבת, להקשיב ולהיות חלק אמיתי מהקורס שלך. את בהחלט מיישמת את החוזקה שלך בכך שאת מרצה, זו חוויה נהדרת ומרגשת ללמוד ממך, את בטבעיות נעימה מעבירה שזה בוער בעצמותייך ובכל מילה ומשפט מרגישים כמה חשוב לך לדייק ולכוון לשלמות את העשייה המבורכת שלך. למדתי ממך המון, אני גם מרגיש שאני מיישם המון. הפכת להיות חלק מהקול הפנימי שלי ועם הזמן הוא יהפוך להיות קולי שלי. גם לרגעים באמת עזרת לי בכמה החלטות חשובות בחיים אם במודע או לא. נתת לי מתנות שרק בהמשך החיים אבין עוד ועוד עד כמה הן גדולות וחכמות..
 תודה רבה, מקרב הלב
.

שחר פרידמן

(סטודנט לתקשורת שנה ג' - במרכז הבינתחומי הרצליה)

המלצות

בנושא פסיכולוגיה חיובית
עדי פלד
אושר 360 מעלות
הרצאה
פסיכולוגיה
חיובית
Glitters
צרו קשר

Thanks! Message sent.


 ADI FELD עדי פלד

054-6342352 | Adifeld.ny@gmail.com