הרצאה
אושר 360 מעלות
בנושא פסיכולוגיה חיובית

בעולם המהיר בו אנו חיים ובמציאות האקראית והמאתגרת, נושא האושר והרווחה האישית הוא משמעותי ולכולנו, ל כ ו ל נ ו יש מקום ואף מומלץ להציץ ולטעום מתכני הפסיכולוגיה החיובית למען ההתפתחות האישית שלנו.
מטרת ההרצאה לעורר את ליבם ולהאיר את דרכם של המשתתפים לצאת או להמשיך במסע התפתחות.
ההרצאה עוזרת לקדם תחושות של אושר, הגשמה עצמית, סיפוק ומשמעות במטרה ליצור שינוי אישי וחברתי. כאשר נמסרת בארגונים ולאחר מכן כשהתכנים מיושמים, אני מוצאת כי ההרצאה מסייעת להגביר פרודוקטיביות, מוטיבציה, חיוביות וגיבוש במקום העבודה – מה שעוזר בסופו של דבר להשיג ביצועים ותוצאות מיטביות.
כל ההרצאות מבוססות על מחקרים מדעיים אשר נותנים גושפנקא להצלחתה של "שפת הפסיכולוגיה החיובית", בנוסף שזורים סיפורים אישיים מעוררי השראה ובעיקר בהבנה שיישום הכלים בחיינו ירחיב את רמות האושר שלנו ואת תחושת הרווחה הכללית.
כמעט כולם חווים סיפורי חיים מרתקים, מתמודדים עם קשיים ואתגרים זהים, ויחד גם חולקים ציפיות ומשאלות דומות. דבר זה גרם לי להבין כי 'אנשים הם אנשים הם אנשים'. המהות האנושית זהה ומתוך כך לחלומות ולתשוקות שלנו, מכנה משותף.
במפגשים אנחנו עובדים לקראת שגשוג אישי של כל משתתף בסביבות חייו השונות– עם עצמו, בבית – במערכת זוגית ו/ או עם ילדים, בעבודה, בתחביבים. 
בין אם זו קבוצה פרטית או ארגון, הרכב הקבוצה משמעותי ביותר, ואף יכול להשפיע רבות על התהליך האישי והקבוצתי כאחד. אוסף האנשים שמתקבץ יחדיו להרצאה יחידנית או לתהליך הופך למעין כור היתוך שמשתף ביישומיו ואתגריו, מביא דוגמאות אישיות ומקצועיות וכך גם תורם לתחושת גיבוש ואחדות. יחד כולם מטפסים מדרגה מדרגה לעבר הרחבת הראייה הפיזית והמטאפיזית ובכך לעליה ברווחה הנפשית.

 
 
בנושא פסיכולוגיה חיובית
עדי פלד
אושר 360 מעלות
הרצאה
פסיכולוגיה
חיובית


 ADI FELD עדי פלד

054-6342352 | Adifeld.ny@gmail.com

 


 ADI FELD עדי פלד

054-6342352 | Adifeld.ny@gmail.com

לוגו B.png