top of page

עדי פלד

בהכשרתי אני עורכת דין ופסיכולוגית ארגונית, ואם אני צריכה להגדיר את עצמי באופן הכי טבעי מבחינת עיסוק וההנאה ממנו, הרי שאני מרצה (lecturer) בכל רמ"ח איבריי. את האהבה הזו גיליתי בעת שהותי בניו יורק בה למדתי לתואר שני, ביליתי ועבדתי עם פרופ׳ דיוויד סיט - האיש שבזמנו ראה בי את מה שאני טרם ראיתי בעצמי! הוא בשעתו ציוות אותי אליו כעוזרת מרצה ותוך כדי תנועה, דחף אותי אל קדמת הבמה. כמעט מידית מצאתי את עצמי על הבמה באולם בו יושבים 500 סטודנטים אחוזי שמחה ורצון ללמוד את רזי הפסיכולוגיה, ופשוט התאהבתי ברעיון.
מאז ועד היום אני מרצה ללא הרף וממשיכה לעשות את זה בהמון אהבה, אמונה וכוונה.
במהותי אני אדם סקרן, אוהבת ללמד והמורכבות האנושית מעניינת אותי עד מאוד. התכנים בהם אני נוגעת נעים על מנעד המשלב תפישה מדעית נרחבת אל מול תפישה רוחנית משלימה. לכשעצמה זו חוויה מלאת סיפוק כשאנשים מתמסרים לתהליך הלמידה הזה ולשיח שנוצר במהלכו. ההרצאה שלי לתכניה ולדרך בה היא מועברת תהיה לעד מלווה בתשוקה ותספק דרכים/ זוויות נוספות (ואחרות מאלו הרווחות) להביט על סיטואציות שהמציאות משקפת לנו במלוא הדרה - דבר שמסייע רבות להרחבת האושר שלנו.
בשנת 2010 סיימתי את לימודי התואר השני ושבתי לישראל ואז, כאילו בתזמון מושלם, נפתח במרכז הבינתחומי בהרצליה מרכז מיטיב לפסיכולוגיה חיובית ובראשו  ד"ר טל בן שחר - מי שנחשב למומחה עולמי בתחום. הוא שכר את שירותיי כמרצה יחידה, ומרכז מיטיב שמטרתו העיקרית להכניס את שפת הפסיכולוגיה החיובית לבתי הספר בישראל, יצא לדרך. 

עדי פלד
עדי פלד
Glitters

במקביל לעבודתי הנוכחית כמרצה בכירה במרכז מיטיב, שם אני גם מעבירה את לימודי התעודה בקורס מעמיק בפסיכולוגיה חיובית לקהל הרחב ולסטודנטים באוניברסיטת רייכמן, אני מרצה מול ארגונים, חברות וקהילות ומקיימת הרצאות יחידניות להתמרה. 
עם השנים ערכתי אלפי הרצאות מול מגוון רחב של קהלים מרקעים שונים בכל רחבי הארץ. מורים, מנהלים, שופטים ושופטות, מנהלי ועובדי חברות גדולות וקטנות, מנהלות משאבי אנוש, אנשי תקשורת, חילוניים דתיים ועוד ועוד כשהמכנה המשותף הוא לעבור תהליך רגשי ושינוי תפישתי של העצמי למען הגברת הרווחה הנפשית האישית ובעקבותיה הקבוצתית. 
אני מקפידה ליצוק תכנים מעולם הפסיכולוגיה החיובית אל כל הרצאותיי בשילוב מחקרים מדעיים וסיפורים אישיים מעוררי השראה. מטרתי העיקרית היא לתרום לאנשים, לקבוצות ולארגונים בתהליך התפתחות רגשית - ראשית כאינדיבידואליים וכפועל יוצא גם לקבוצה/ארגון ורווחת הכלל.       
בין אם זו קבוצה פרטית, ארגון או קהילה - לקבוצה ככלל יש חשיבות עצומה במפגשים.

כל מבנה קבוצתי הוא שונה ועם כל קבוצה נוצרת מערכת יחסים אחרת עם דינמיקה משלה. ככל שהקבוצה מתמסרת יותר ומרחיבה את הדעת והקליטה כך היא מאפשרת לי כמנחה, לפרוש עוד ועוד מידיעותיי ולנסוק יחד גבוה יותר.
 

ברצוני להודות מעומק ליבי למורת הדרך שלי בעשרים השנים האחרונות ועדין, אילנה רוגל - אישה פורצת דרך בתחומה אשר מלמדת אותי אהבה ויושרה עצמית, דיוק עצמי, התפתחות רגשית ללא דופי וראייה רחבה של המציאות. לימודיי במרכז מגדלור, מרכז בו אני שותפה לחזון להקמה ולדרך, תורמים רבות לייחוד שלי כמרצה ועל כך תודתי.   

תודה נוספת מופנית לנשים בחיי: לאימי - אילנה פלד, ללימור תמיר זוגתי (מאמנת להחלמה רגשית ופיזית) וליובל בתי, כולן השראה יומיומית בהיותן מראה משקפת לחיי. 

 

אשמח להיפגש בצמתי החיים.
עדי פלד

ליצירת קשר מלאו פרטים כאן

תודה! ההודעה נשלחה

bottom of page